استخوان‌های بهتری بسازیم

استخوان‌های بهتری بسازیم

این وبسایت اطلاعات مفیدی برای افزایش آگاهی عمومی در خصوص روش‌های پیشگیری از پوکی استخوان و  تقویت و مراقبت از آن در بیماران، همراهان و مراقبان بهداشتی ارائه می‌دهد.

ورزش و پوکی استخوان

ورزش

در این بخش تمرینات ورزشی‌ای را معرفی می‌کنیم که موجب افزایش قدرت عضلانی، بهبود تعادل و بهبود عملکرد بدنی در شما می‌شوند. با مطالعه این بخش از وب سایت یاد خواهیم گرفت:

  • چگونه یک برنامه ورزشی منظم فردی داشته باشیم.
  • چرا باید ورزش کنیم.
  • چطور از طریق ویدیو های آموزشی ورزش کنیم.

تصویر حرکت‌های ورزشی را از سایت ما پرینت بگیرید تا هر موقع که خواستید از آن استفاده کنید. 

اگر خودتان یا نزدیکانتان دچار پوکی استخوان هستید، دانستن اینکه چگونه استخوان‌های بهتری بسازید، کلید زندگی سالم است.

تغذیه و رژیم غذایی

در این بخش با این که کدام غذاها برای استخوان‌های شما بهتر هستند آشنا می‌شویم.
برای شروع مسیر به سمت یک رژیم غذایی سالم اینجا را ببینید.

تغذیه
ایمنی در خانه

ایمنی در خانه

هیچ جا مثل خونه آدم نمیشه! ایجاد یک محیط زندگی امن برای محافظت از خود و کسانی که از آنها مراقبت می‌کنید، امری حیاتی است. برخی از خطرات مرتبط با ایمنی خانه ممکن است به طور مرتب نادیده گرفته شوند، اما رفع آنها می‌تواند ساده باشد. در اینجا، ما راه‌هایی را برای کاهش خطر افتادن در خانه با شما به اشتراک می‌گذاریم.

در مورد هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی داشته باشید، همیشه از پزشک خود یا سایر ارائه دهندگان بهداشتی واجد شرایط مشاوره بگیرید. هرگز توصیه‌های پزشکی حرفه ای را نادیده نگیرید. اطلاعات موجود در سایت‌ها صرفاً جهت افزایش دانش شما ارائه می‌شود اما برای دریافت مراقبت تخصصی می‌بایست از پزشک خود مشورت بگیرید. این وب سایت مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل سلامتی که ممکن است ناشی از اطلاعات یا انجام ناصحیح تمرینات ارائه شده در این  وب سایت باشد نخواهد داشت. لازم به ذکر است پس از دریافت هرگونه توصیه ای که در این سایت ارائه  شده است، مشارکت در فعالیت‌ها به صورت داوطالبانه و با مسئولیت خود شما می‌باشد.

Scroll to Top